Кушекенова Алтынай Талаповна


Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы,

Никонор бастауыш мектебінің

бастауыш сынып мұғалімі Кушекенова Алтынай Талаповна

Пән:Әдебиеттік оқу

Сынып:2

Күні:
Сабақтыңтақырыбы: Өтебай Тұрманжанов Мектеп біздің анамыз. Қатысқандар:

Қатыспағандар саны:

Ұзақ мерзімдегі оқу мақсаты 2.1.2.1-шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау,үзіндісін мазмұндау,сахналау.

2.2.1.2-шығарманыіштей оқып,ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқу

2.3.2.1мұғалім көмегімен үлгі бойынша шағын ертегілер,жұмбақтар жазу немесе дайын ұйқастарды қатыстырып шумақтар мен санамақтар құрастыру

Сабақ мақсаттары Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады:Мәтінді оқиды,түсінеді,бағалауға қатысадыдиалог құрастырады,мәтіндегі сөздермен жұмыс жасайды.

Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады:тақырыпты болжайды,әңгіме құрастырады,мектебінің сұлбасын түсіре алады

Оқушыларжың кейбіреуі мынаны орындай алады:Сөз тіркестерін жақсы қолдана алады.

Бағалаукритерилері Жеке,жұптық,топтық тапсырмаларды орындай алады.Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады.
Сөздікқор Шөмеле-үйілген шөп

Межелі –мөлшерлі уақыт

Қырман-астық бастыратын ашық алаң

Құндылықтарды дарыту Оқу –білімге ,еңбексүйгіштікке баулу
Денсаулықжәне

техникақауіпсіздігінің

сақталуы

Партада дұрыс отыруын қадағалау.
Пәнаралық байланыстар қазақ тілі,көркем еңбек
АКТқолданудағдысы (сабақтақолданылатынболсакөрсетіңіз) Интерактивті тақта
Алдыңғы меңгерілген білім Мысық пен тышқандар (ертегі)
Сабақ барысы
Сабақтыңжоспарланған кезеңдері Сабақта жоспарланған іс-әрекет Ресурстар
Сабақтың басы Қызығушылықтарын ояту:

Балалармен сәлемдеседі:

«Сәлеметсіңдер ме,балалар!»

,Сыңғыр-сыңғыр соғамын.

Келіңдер деп шақырамын,

Бәріңе дос боламын

Мектеп қамқор –анамыз

Сабақтың ортасы Мағынаны ажырату.

Д

Сурет бойынша өз ойларын айту.

1.Суретке қарап қандай тақырып қояр едің?Неге?

2Мектепте неге үйретеді?

3Мектепті сен неге теңер едің?

Сабақтың мақсатыменн таныстыру.

Өлеңді тыңдату, оқу.

Ө Тұрманжановтың «Мектеп –біздің анамыз» өлеңінің осылай аталуын өз сөзіңмен дәлелде

Мәтіндегі сөздермен жұмыс.

Күзге сүйеп күн иек-уақыт күзге айналып.

Шөмеле-шошайтып үйілген шөп.

Қырман-астық бастыратын алаң.

Межелі кез-мөлшерлі уақыт.

Ой толғау Сқзжұмбақты шешу.

Жұптық жұмыс

Тапсырма

Оқулықтағы суретке қарап,мына сұрақтар бойынша диалог құрып,әңгімелесу.

1.Суретте жылдың қай мезгілі бейнеленген? Оны қайдан білдің?

2.Балалардың көңіл күйі қандай?

Бағалау.Жұптар бір-бірін бас бармақ арқылы бағалайды.

Сергіту сәті.

Тақырыпқа байланысты суреттер
Сабақ бойынша рефлексия

Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме?

Жеткізбесе, неліктен?

Сабақта дифференциация дұрыс жүргізілді ме?

Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма?

Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен?

Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз.

Оставьте комментарий

Filed under ЖАҢА МАТЕРИАЛДАР

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.